KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264152
nr 1526 4152
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Hus. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 103x73 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:07:04
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
Lis Husberg (f. 1920)